UKT1H010MDD1TD
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1H
UKT1H010MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1H010MDD1TD, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye radial olarak yerleştirilir. Audio uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans koşullarında 26 mA (10 kHz), düşük frekans koşullarında 13 mA (120 Hz) ripple akım toleransına sahiptir. Ürün, yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications Audio
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Ripple Current @ High Frequency 26 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V