UKT1E472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKT1E472MHD
UKT1E472MHD Hakkında
Nichicon UKT1E472MHD, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile çalışan bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılan through hole radial tipi bir kondansatördür. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 1.967A ripple current özelliği ile düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 1.71A taşıyabilir. Güç kaynakları, ses uygulamaları ve güç filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.967 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V