UKT1E100MDD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1E100MDD1TD
UKT1E100MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1E100MDD1TD, 10 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesiyle filtre, güç kaynağı ve ses devrelerinde uygulanır.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V