UKT1C220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1C220MDD
UKT1C220MDD Hakkında
Nichicon UKT1C220MDD, 22 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. 1000 saatlik ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% tolerans özelliğine sahip kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 10 kHz yüksek frekansta 108 mA, 120 Hz düşük frekansta 54 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Ses frekansı uygulamalarında, ses işleme devreleri, amplifikatörler ve audiofilter uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 108 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V