UKT1C100MDD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1C100MDD1TD
UKT1C100MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1C100MDD1TD, 10 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır ve 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garantisi sağlar. 120 Hz'de 35 mA ripple current özelliğine sahiptir. Audio uygulamaları başta olmak üzere güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses işleme sistemlerinde kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V