UKT1A220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT1A220MDD1TD
UKT1A220MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT1A220MDD1TD, 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışan bu radial tip kondansatör, audio uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. Through hole montaj tipine sahip olup, 120 Hz'de 45 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Ses işleme devrelerinde, filtreleme ve AC kuplajlama uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V