UKT0J101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKT0J101MDD1TD
UKT0J101MDD1TD Hakkında
Nichicon UKT0J101MDD1TD, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltaj ile çalışan bu bileşen, audio uygulamaları için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% toleransa sahip kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantisi verilen komponent, 10 kHz'de 142.5 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple akım yönetme kapasitesine sahiptir. Ses işleme devrelerinde, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 142.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V