UKL2AR47MDD
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2AR47MDD
UKL2AR47MDD Hakkında
Nichicon UKL2AR47MDD, 0.47µF kapasitansı ve 100V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu komponent, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 20.2 mA ve 120 Hz'de 10.1 mA ripple current kapasitesi bulunan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Ürün güncel katalogda kullanımdan kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V