UKL2A471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2A471MHD
UKL2A471MHD Hakkında
Nichicon UKL2A471MHD, 470 µF kapasitanslı, 100V rated gerilim ile çalışan radial şeklinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arasında) stabil performans sunar. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.365 A ve 120 Hz'de 910 mA'dir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrasyonu, sinyal bağlantı noktaları ve zaman sabiti belirleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.365 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V