UKL2A471KHD
CAP ALUM 470UF 10% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2A471KHD
UKL2A471KHD Hakkında
Nichicon UKL2A471KHD, 470 µF kapasitans değerine ve 100V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB üzerine dikey yerleştirilir. ±10% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garanti eder. 10 kHz'de 1.365A ve 120 Hz'de 910 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve filtreleme devrelerinde kullanılan düşük ESR değerine sahip bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.365 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100 V