UKL2A331KHD
CAP ALUM 330UF 10% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2A331KHD
UKL2A331KHD Hakkında
Nichicon UKL2A331KHD, 330 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ±10% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasındaki işletme sıcaklık aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 1.095 A, 120 Hz'de 730 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, ses amplifikatörleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100 V