UKL2A330KPD
CAP ALUM 33UF 10% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2A330KPD
UKL2A330KPD Hakkında
Nichicon UKL2A330KPD, 33 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Through-hole montaj tipine uygun olup, ±10% tolerans ile üretilmiştir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 180 mA'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100 V