UKL2A220KPD
CAP ALUM 22UF 10% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2A220K
UKL2A220KPD Hakkında
Nichicon UKL2A220KPD, 22 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±10% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 272 mA ve 120 Hz'de 136 mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 136 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100 V