UKL2A1R5MDD1TD
CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL2A1R5MDD1TD
UKL2A1R5MDD1TD Hakkında
Nichicon UKL2A1R5MDD1TD, 1.5 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilidir. Yüksek frekans (10 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ripple akımı özellikleri sırasıyla 46 mA ve 23 mA'dır. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1.5 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V