UKL2A010MDD
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKL2A010MDD
UKL2A010MDD Hakkında
Nichicon UKL2A010MDD, 1 µF kapasitanslı, 100 V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 38 mA ve 120 Hz'de 19 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör günümüzde üretimi durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V