UKL1V471MHD1TO
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1V471MHD1TO
UKL1V471MHD1TO Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UKL1V471MHD1TO, 470 µF kapasitans değeri ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi (85°C'de) sunmaktadır. 10 kHz'de 990 mA ve 120 Hz'de 680 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtering devrelerde kullanılır. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışma aralığını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 990 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V