UKL1V470MPDANA
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1V470MPDANA
UKL1V470MPDANA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UKL1V470MPDANA, 47 µF kapasitans ve 35 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket türüne sahip through-hole montaj tipiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. -40°C ile 105°C arasında geniş işletme sıcaklık aralığında kullanılabilir. 380 mA ripple current kapasitesine 10 kHz'de, 190 mA'e ise 120 Hz'de sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 380 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V