UKL1V222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1V222MHD
UKL1V222MHD Hakkında
Nichicon UKL1V222MHD, 2200 µF kapasitanslı, 35V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajına uygun olan bu komponent, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 1.817 A ve 120 Hz'de 1.58 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve zamanlamada kullanılan bu polar kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği ürünlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.817 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.58 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V