UKL1V220KEDANA
CAP ALUM 22UF 10% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKL1V220KEDANA
UKL1V220KEDANA Hakkında
Nichicon UKL1V220KEDANA, 22 µF kapasitanslı, 35V rated voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±10% tolerans ve Through Hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 220 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, ses devreleri, analog filtreleme ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 35 V