UKL1J330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1J330MPD1TD
UKL1J330MPD1TD Hakkında
Nichicon UKL1J330MPD1TD, 33 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (85°C'de) sunmaktadır. 340 mA ripple akım kapasitesi (10 kHz) ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı genel endüstriyel ve tüketici uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V