UKL1J220KPD
CAP ALUM 22UF 10% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1J220KPD
UKL1J220KPD Hakkında
Nichicon UKL1J220KPD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±10% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, through-hole montaj türüne sahiptir. 10 kHz'de 230 mA ve 120 Hz'de 115 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri, timing uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 63 V