UKL1HR68MDD1TD
CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H
UKL1HR68MDD1TD Hakkında
Nichicon UKL1HR68MDD1TD, 0.68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenebilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. Düşük ve yüksek frekans ripple akımı özellikleri sayesinde filtre, bypass ve coupling uygulamalarında kullanılabilir. Part Status olarak yeni tasarımlara önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V