UKL1HR68KDDANA
CAP ALUM 0.68UF 10% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1HR68KDDANA
UKL1HR68KDDANA Hakkında
Nichicon UKL1HR68KDDANA, 0.68 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. ±10% tolerans aralığında 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömrü garantilidir. -40°C ile +105°C arası geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Ripple current özellikleri; 10 kHz'de 14.6 mA ve 120 Hz'de 7.3 mA olarak belirtilmiştir. Part status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.68 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V