UKL1HR33MDD1TD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1HR33MDD1TD
UKL1HR33MDD1TD Hakkında
Nichicon UKL1HR33MDD1TD, 0.33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim değeriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direk lehimlenir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Düşük frekansda (120 Hz) 3.5 mA, yüksek frekansda (10 kHz) 7 mA ripple akımı taşıyabilir. Eski tasarımlar için uygun olmayan bir parçadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V