UKL1H4R7KDDANA
CAP ALUM 4.7UF 10% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKL1H4R7KDDANA
UKL1H4R7KDDANA Hakkında
Nichicon UKL1H4R7KDDANA, 4.7 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu radial through-hole kondansatör, ±10% tolerans ve 1000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleriyle tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 45 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve analog elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V