UKL1H470MPDANA
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H470MPDANA
UKL1H470MPDANA Hakkında
Nichicon UKL1H470MPDANA, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Kondansatör ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Radial, Can tipinde kasa ile through-hole PCB montajına uygun olup, 10 kHz'de 380 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Filtre, bypass ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 380 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V