UKL1H330MPDANATD
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H330MPDANATD
UKL1H330MPDANATD Hakkında
Nichicon UKL1H330MPDANATD, 33 µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde through hole montaj için tasarlanmış polar bir kondansatördür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmektedir. 10 kHz'de 220 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, timing devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V