UKL1H330KPDANA
CAP ALUM 33UF 10% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H330KP
UKL1H330KPDANA Hakkında
Nichicon UKL1H330KPDANA, 33 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. ±10% tolerans ve 330 mA @ 10 kHz ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolleri ve çeşitli endüstriyel elektronik devreler içinde filtre ve bypass uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V