UKL1H2R2KDDANATD
CAP ALUM 2.2UF 10% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H2R2KDDANATD
UKL1H2R2KDDANATD Hakkında
Nichicon UKL1H2R2KDDANATD, 2.2 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial montuaj bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömre sahiptir. ±10% tolerans ile sunulan ürün, 10 kHz'de 46 mA ve 120 Hz'de 23 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio devreler, sinyal işleme ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V