UKL1H150KEDANA
CAP ALUM 15UF 10% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H150KEDANA
UKL1H150KEDANA Hakkında
Nichicon UKL1H150KEDANA, 15 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can paketinde sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi verir. ±10% tolerans ile sağlanan komponentin ripple current kapasitesi, 10 kHz'de 190 mA ve 120 Hz'de 95 mA'dir. Through Hole montaj tipinde olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve voltaj regülatörü uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V