UKL1H100MDD1TA
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H100MDD1TA
UKL1H100MDD1TA Hakkında
Nichicon UKL1H100MDD1TA alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitans ve 50 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 140 mA ripple current kapasitesi (10 kHz'de) ve 70 mA ripple current kapasitesi (120 Hz'de) taşır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, sinyal işleme ve genel analog devreler gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V