UKL1H010MDD1TD
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1H010MDD1TD
UKL1H010MDD1TD Hakkında
Nichicon UKL1H010MDD1TD, 1 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 21.4 mA, 120 Hz'de 10.7 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve zaman sabitleme devrelerinde kullanılır. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V