UKL1H010KDDANA
CAP ALUM 1UF 10% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKL1H010KDDANA
UKL1H010KDDANA Hakkında
Nichicon UKL1H010KDDANA, 1 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direk entegrasyonu sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür garantisi verir. ±10% tolerans ile üretilen kondansatör, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına dayanıklıdır. Not For New Designs statüsü nedeniyle yeni tasarımlarda alternatif bileşen kullanılması önerilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 50 V