UKL1E681KHD
CAP ALUM 680UF 10% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1E681KHD
UKL1E681KHD Hakkında
Nichicon UKL1E681KHD, 680 µF kapasitesine ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 85°C'de 2000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 1.215A ve 120 Hz'de 810mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±10% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.215 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V