UKL1E4R7MDD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1E4R7MDD1TD
UKL1E4R7MDD1TD Hakkında
Nichicon UKL1E4R7MDD1TD, 4.7 µF kapasitanslı, 25V rated gerilimli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiş, 120 Hz'de 45 mA ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve dekouplaj uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V