UKL1E470KEDANATD
CAP ALUM 47UF 10% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1E470KEDANATD
UKL1E470KEDANATD Hakkında
Nichicon UKL1E470KEDANATD, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial monte tipi, Through Hole bağlantısı ile PCB'ye doğrudan entegrasyona uygun olup, ±10% tolerans ile sağlanan hassas kapasitans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi verir. 10 kHz'de 340 mA ripple current kapasitesi ile anahtarlama devrelerinde ve güç kaynakları gibi uygulamalarda kullanılabilir. Düşük frekans koşullarında (120 Hz) 170 mA ripple current performansı gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V