UKL1E330MEDANA
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1E330MEDANA
UKL1E330MEDANA Hakkında
Nichicon UKL1E330MEDANA, 33 µF kapasitanslı, 25V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesinde sunulan bu komponen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 280 mA, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 140 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme, AC/DC dönüştürücüler, ses amplifikatörleri ve diğer analog devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V