UKL1E150KDDANATD
CAP ALUM 15UF 10% 25V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UKL1E150KDDA
UKL1E150KDDANATD Hakkında
Nichicon UKL1E150KDDANATD, 15 µF kapasitanslı, 25 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±10% toleransla üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 170 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel amaçlı devreler için uygundur. Polar yapısı nedense kutupları doğru şekilde bağlanması gerekmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V