UKL1E102KHD
CAP ALUM 1000UF 10% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1E102KHD
UKL1E102KHD Hakkında
Nichicon UKL1E102KHD, 1000 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim değeri ile çeşitli uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi, ±10% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür evi ile tasarlanmıştır. Düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.01 A, yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 1.1615 A değerindedir. Güç kaynakları, sinyal işleme devreleri, ses amplifikatörleri ve diğer genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1615 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V