UKL1C681MHD1TO
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1C681MHD1TO
UKL1C681MHD1TO Hakkında
Nichicon UKL1C681MHD1TO, 680 µF kapasitansına ve 16 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde tasarlanmış ve through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 1.095 A ve 120 Hz'de 730 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler, zaman sabitleme ve enerji depolama gibi elektronik uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedense uygun kutuplama ile bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V