UKL1C331MPDANA
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1C331MPDANA
UKL1C331MPDANA Hakkında
Nichicon UKL1C331MPDANA, 330 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Kondansatör, -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 420 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V