UKL1C330KDDANA
CAP ALUM 33UF 10% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1C330KDDANA
UKL1C330KDDANA Hakkında
Nichicon UKL1C330KDDANA, 33 µF kapasitansı ve 16 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial kurşun alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±10% tolerans ile 1000 saatlik ömrü 105°C'de sağlanır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 10 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesi, filtreleme, güç kaynakları, ses devreleri ve genel elektrik devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 16 V