UKL1C222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1C222MHD1TN
UKL1C222MHD1TN Hakkında
Nichicon UKL1C222MHD1TN, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanmış radial montajlı bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) güvenilir çalışma sunar. 2000 saatlik ömür 85°C'de garantilidir. ±20% toleransı ile uygun fiyatlı genel amaçlı uygulamalar için uygundur. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.495 A, 120 Hz'de 1.3 A'dir. Power supply filtreleme, timing devreleri, ses amplifikatörleri ve genel doğrultucu uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V