UKL1C220KDDANA
CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1C220KDDANA
UKL1C220KDDANA Hakkında
Nichicon UKL1C220KDDANA, 22 µF kapasitanslı, 16V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir ve 105°C'de 1000 saat ömrü bulunur. ±10% tolerans değerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 170 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 85 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 170 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 16 V