UKL1C102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1C102MHD1TO
UKL1C102MHD1TO Hakkında
Nichicon UKL1C102MHD1TO, 1000µF kapasitansına ve 16V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürlüdür. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 1.0465 A ve 120 Hz'de 910 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve değişken akım uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0465 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V