UKL1A471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1A471MPD1TD
UKL1A471MPD1TD Hakkında
Nichicon UKL1A471MPD1TD, 470 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt monte edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 795 mA ve 120 Hz'de 530 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 795 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V