UKL1A222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1A222MHD1TN
UKL1A222MHD1TN Hakkında
Nichicon UKL1A222MHD1TN, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 1.38A ve 120 Hz'de 1.2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve depolama uygulamalarında kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V