UKL1A152MHD1TO
CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1A152MHD1TO
UKL1A152MHD1TO Hakkında
Nichicon UKL1A152MHD1TO, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz düşük frekansda 1.02 A ve 10 kHz yüksek frekansda 1.173 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.173 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V