UKL1A151MPDANA
CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL1A151MPDANA
UKL1A151MPDANA Hakkında
Nichicon UKL1A151MPDANA, 150 µF kapasitanslı ve 10V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerance ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunan ve 10 kHz'de 375 mA ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 375 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V