UKL0J682KHD
CAP ALUM 6800UF 10% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UKL0J682KHD
UKL0J682KHD Hakkında
Nichicon UKL0J682KHD, 6800 µF kapasitansı ve 6.3 V voltaj derecelendirmesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saatlik ömrü (85°C'de) ile güvenilir performans sunar. ±10% tolerans, 2.024 A ripple current (10 kHz) ve 1.76 A ripple current (120 Hz) kapasitesi bulunan bu kondansatör, endüstriyel ve consumer elektronik tasarımlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.024 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 120 Hz
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 6.3 V